Friss hírek

Köszöntő

A több mint 20 éves múltra visszatekintő könyvtár szabadpolcos térrel és kényelmes olvasóteremmel áll az érdeklődők rendelkezésére. A könyvtárban lehetőség van  a hagyományos könyvtári szolgáltatások mellett internet használatra, fénymásolásra, nyomtatásra, szkennelésre , felolvasógép és indukciós hurok használatára is.

Célunk, hogy intézményünk igényes szórakozást és művelődési lehetőséget biztosítson minden érdeklődőnek.

Óh, ne mondjátok, hogy a Könyv ma nem kell, hogy a Könyvnél több az Élet és az Ember; mert a Könyv is Élet , és él, mint az ember-így él: emberben a könyv, s a Könyvben az Ember.!

Babits Mihály : Ritmus a könyvről

Föld napja

• PDF

A Somogyi-könyvtár felhívására eseményként lett meghirdetve könyvtárunk facebook oldalán a Föld Napja (április 22.) alkalmából: „Virágozz és maradj otthon” c. program, melynek keretében, aki teheti ültessen virágot, lehet cserepes virág, bármilyen növény, vagy akár fát is lehet ültetni. Megosztásra került több platformon, hogy minél többen tudjanak kapcsolódni az eseményhez.

Itt vagy: Címlap